Edukacja

Oferta edukacyjna Zespołu Szkół w Trawnikach

W Zespole Szkół w Trawnikach od lat wielką popularnością wśród uczniów cieszą się takie zawody jak: mechanik pojazdów samochodowych, fryzjer czy sprzedawca, ale w ofercie szkoły można znaleźć dużo więcej możliwości kształcenia.

Absolwenci klas VIII mogą wybrać ścieżkę zawodową decydując się na branżę samochodową, spożywczą, metalową, budowlaną i wiele innych. W planach jest także uruchomienie kolejnych, innowacyjnych kierunków kształcenia.

Młodzież ma możliwość wyboru nauki w zawodach:

Fryzjer, Sprzedawca, Kucharz, Cukiernik, Piekarz, Elektryk, Mechanik pojazdów samochodowych, Ślusarz, Blacharz samochodowy, Elektromechanik pojazdów samochodowych, Lakiernik samochodowy, Operator obrabiarek skrawających, Monter sieci i instalacji sanitarnych, Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, Murarz – tynkarz, Operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego,

W przyszłość ZS w Trawnikach będzie kształcić także w zawodach: Mechanik – monter maszyn i urządzeń oraz Mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych.

Warto dodać, że placówka dysponuje zapleczem sportowym, posiada wykwalifikowaną kadrę oraz oferuje możliwość korzystania z internatu dla uczniów. Wszelkie szczegóły dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2021/2022 znaleźć można na TU

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close