Społeczność

Z sercem do serca

Jeszcze w ubiegłym tygodniu, dzięki wielkiemu zaangażowaniu mieszkańców Gminy Trawniki, udało się przekazać aż 800 kg nakrętek do Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie. Nakrętki były zbierane do specjalnych serc, które zostały ustawione na terenie gminy w kwietniu tego roku.

Nakrętki zostały przekazane w imieniu mieszkańców przez Wójta Gminy Trawniki Damiana Daniela Baja, który podziękował mieszkańcom za ich starania i wielkie serca:

„Drodzy Mieszkańcy! Wasze WSPÓLNE zbieranie nakrętek do serc rozstawionych na terenie Gminy Trawniki przynosi efekty! (…) Myślę, że następne wypełnione przez Was serca również będziemy przekazywać jako nasz mały szlachetny dar dla Hospicjum. Bardzo dziękuję Wszystkim Mieszkańcom za ten WSPÓLNY DAR SERCA!!! PROSIMY O KONTYNUACJĘ ZBIERANIA NAKRĘTEK I TYM SAMYM POMOC POTRZEBUJĄCYM!”- napisał na swoim profilu społecznościowym wójt.

Przypominamy, że zbieranie nakrętek trwa nadal i nieprzerwanie. Zachęcamy do ich zbierania i wrzucania do serc ustawionych na terenie gminy.

Tagi
Pokaż więcej
Back to top button
Close